لب خاموش نمودار دل پرسخن است

لب خاموش نمودار دل پرسخن است

کامنت ها تایید نمیشود . امانت میماند پیش خودم

پشتیبانی

۵ مطلب در فروردين ۱۳۹۵ ثبت شده است

اینجا دیگر آنجا نیست

جمعه, ۲۰ فروردين ۱۳۹۵، ۰۸:۳۸ ب.ظ
کاش فقط و فقط یک جا بود برای تمام حرف هایی که میخواهم بگویم و نمیگویم .اینجا حرف های یک دانشجو معلم نیست .
۵ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۰ فروردين ۹۵ ، ۲۰:۳۸
holy mind

سنگ مفت گنجشک مفت ؟

جمعه, ۲۰ فروردين ۱۳۹۵، ۰۸:۳۶ ب.ظ
نمیدانم کی و چرا برای اولین بار این جمله را وارد ادبیات فارسی کرد ؟فقط میدانم سنگ مفت گنجشک مفت جمله ی چرتی است .شاید سنگ مفت باشد اما هرگز گنجشگ مفت نبوده و نیست . قلبش میتپد !!!!...  همین سه نقطه به جای تمام چیزهایی که میخواستم بنویسم و ننوشتم کافیست . --------------------------------------------------------------------------------------------+ بی انصاف اند بعضی ها خبلی این جمله را بکار میبرند . ++ برای بعضی به اصطلاح ادم ها انگار هم سنگ مفت است و هم انسان ها . هرموقع دلشان بخواهد میشکنند . حال قلب انسان باشد ، یاغرورش و یا تمام تصورات یک شخص نسبت به شخص دیگر .
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۰ فروردين ۹۵ ، ۲۰:۳۶
holy mind
هستند انسان هایی که ایمان متعصبانه و بدون منطق دارند .  ایمان متعصبانه ای که با دورویی عجین شده . آن هم به چیزی کاملا شخصی که چون من اینطور دوست ندارم و باخود دو دوتا چهار تا کرده و نتیجه آن کار به نفعش نیست ، فلانی هم نباید چنین کاری میکرد .و اینکه باخود فکر میکند و به این نتیجه میرسد که چون من دوست ندارم فلان کار انجام بگیرد  فلانی هم حق ندارد چنین کاری را انجام دهد . انسان هایی که  هرچه را خود ندارند نجس و اخ و بد و ... میدانند  آن وقت همینکه خود ان چیز را بدست اورد همان چیز حلال و طیب و طاهر میشود . انسان های فرصت طلب و دورویی که تنها مسئول بهم ریختن اعصاب دیگران هستند . بنظر من دورویی بدترین مرض است که به جان بعضی ها میفتد و خودشان هم خبر ندارد . انسان هایی که حرفشان با عملشان یکی نیست . هبچ وقت آدم دو رو را نمیتوانم تحمل کنم و همیشه خیلی راحت  در لابه لای صحبت هابم با او دورو بودنش را به اوگوشزد میکنم و کلا دهانش را میبندم حال به فراخور سنش و یا احترام یا هرچیز دیگری این گوشزد و مدل گفتنم تغییر میکند . چراکه نباید وقیحانه و با گستاخی برخورد کرد .  + عنوان از حضرت حافظ ++ این هفته دانشگاه تعطیل : ))+++  جدیدا خیلی غر میزنم . خودم هم میدانم . اما ابنجا غر نزنم کجا بزنم ؟ :دی
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۰ فروردين ۹۵ ، ۲۰:۳۴
holy mind

مثلِ تمامِ مسیج هایِ در وضعیتِ پندینگ مانده

چهارشنبه, ۱۱ فروردين ۱۳۹۵، ۰۸:۴۱ ب.ظ
حرفهایمحرف هایمح ر ف ه ا  ی مدر گلویم ماسیده اند ... + عیدتان مبارک : )
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۱ فروردين ۹۵ ، ۲۰:۴۱
holy mind

سکوت با آگاهی

چهارشنبه, ۱۱ فروردين ۱۳۹۵، ۰۸:۴۱ ب.ظ
سکوت تنها هنگامی زیباست که ریشه در اگاهی داشته باشد؛ در غیر این صورت کاملا تهی است ؛ با اگاهی؛ سکوت دارای عمق؛ فراوانی؛ رضایت خاطر؛ خشنودی وشادی لبریز است. با اگاهی سکوت شکوفا می شود؛ عطری فوق العاده در فضا می پراکند؛ بدون اگاهی ؛ سکوت کاملا خالی ؛ تاریک؛ یأس آور و غم انگیز است.  ( اوشو ) + زیاد از اوشو و عقایدش خوشم نمیاید  نه اینکه به کل ردش کنم اما اکثر آنها نمیپسندم ولی این جمله اش به دلم نشست . ++ عجب بارانی میاید امشب : )
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۱ فروردين ۹۵ ، ۲۰:۴۱
holy mind
http://online.1abzar.com/user.php?admin=39542&ref=http://http://nemodar.blog.ir/

پشتیبانی

​ ​